O mnie

Podstawowym celem działalności mojej firmy jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości. Głównie specjalizuję się w obsłudze firm, które rozliczają się przy użyciu ryczałtu, księgi przychodów i rozchodów, a także księgi handlowej. Wiedza oraz umiejętności zdobyte podczas studiów magisterskich w zakresie rachunkowości przedsiębiorstw i controllingu w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie oraz ukończone liczne kursy z zakresu rachunkowości i podatków, a także 25 letnia praktyka w zawodzie księgowej z pewnością pozwalają na rzetelne i zgodne z obowiązującymi przepisami rozliczanie podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

Wykonywana przeze mnie praca jest moim hobby, w którym staram się cały czas rozwijać oraz poszerzać moją wiedzę o nowe wiadomości prawne. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, poświęceniu i sprecyzowaniu zakresu działalności mojego biura wykonuję swoją pracę profesjonalnie.

Wiarygodność i bezpieczeństwo firmy gwarantuje posiadana przeze mnie licencja od Ministra Finansów (egzamin państwowy) oraz zawsze aktualne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób usługowo prowadzących księgi rachunkowe.